به نام دوست هميشگی

2j5fgc6.gif

صدای همهمه می آید.

و من مخاطب تنهای بادهای جهانم.

و رودهای جهان رمز پاک محو شدن را به من می آموزند.

فقط به من.

/ 8 نظر / 10 بازدید
ميرهادي

سلام چه شعر قشنگي

اوا

خوشا به حال شما که فقط به شما می گويد. چه عکس کودکی جالبی. موفق باشيد.

رضا

پروردگارا! آن چنان کن که در روشنايی خورشيد، جان ما هر لحظه بر روشنايی بيفزايد و نعمت عبادت و اطاعت، بهره ما باشدو از گناهان کوچک وبزرگدر پناه عفاف و عصمت بر کنار بمانيم. آن چنان کن که روز ما ، به حسنات اعمال ما زينت يابد،از نيکوکاری آغاز شود و به سپاس گذاری پايان يابد.

محقق

قَالَ علی[عليه السلام] تَذِلُّ الْأُمُورُ لِلْمَقَادِيرِ حَتَّى يَكُونَ الْحَتْفُ فِى التَّدْبِيرِ . علی(ع) درود خدا بر او ، فرمود : كارها چنان در سيطره تقدير است كه چاره انديشى به مرگ مى انجامد.

محقق

دوست عزيز از اينکه به بنده افتخار داده و لينک کرديد ممنون و سپاسگزارم.

محقق

* اولا شناخت قبلى داشته باشد. يعنى از صميم قلب و از ته دل ، وجود خدا را شناخته باشد، و صميمانه معتقدباشد كه اصول ديناسلام ، يعنى يگانگى خداوند متعال ، نبوت حضرت محمد (ص )، و فرارسيدن روز قيامت ، عدل خداوند و جانشينى امامان عليهالسلام ، بر حق است . * ثانيا به زبان اعتراف كند، يعنى اعتقادات الهى و اسلامى خود را برزبان آورد، و هموارهكلمه شهادتين را به زبان جارى سازد، و به يگانگى خدا و نبوت حضرت محمد (ص ) اقرار كند. * ثالثا وظايف اسلامى خود را با اعضاء بدنش انجام دهد، يعنى وضو ساختن، نماز خواندن ،روزه گرفتن ، بدنگرفتن با زبان بد نشنيدن با گوش ، نگاه حرام نكردن با چشم ، و... تمام وظائفى را كه خداوند براى اعضاءبدن او تعيين فرموده است ، بطور صحيحو كامل به انجام رساند. بنابراين ، كس كه يكى از اين نشانه ها، يا قسمتى از اين نشانه ها رانداشته باشد، نمىتوان خود را مؤ من حقيقى بداند.

محقق

علی (ع): الايمان معرفه با لقلب ، و اقرار با للسان ، و عمل با لاركان . از اميرالمؤ منين عليهالسلام ، پر سيدند كه :ايمان چست ؟ فرمود:ايمان عبارت است : شناخت قبلى ، اعتراف و اقرار به زبان ،عمل با اعضاء و جوارح بدن. ادامه...

علی

سلام اگر تو همان آدل هوگویی که من می شناختمت سلام چطوری؟ خیلی وقته ندیدمت. دلمون برات تنگ شده....